Personální agentura

Může se to stát i vám. Uprostřed léta získáte významnou zakázku. Skvělé. Jenže při inventuře personálního obsazení jednotlivých pozic, které jsou ke splnění projektu potřeba, zjistíte, že vám chybí určitý počet zaměstnanců. Od toho jsme tu my a naše unikátní nabídka řešení. Nabízíme vám tzv. "personální leasing". V praxi to znamená, že vám dočasně poskytneme určitý počet zaměstnanců - primárně v dělnických pozicích. Žádná zakázka pro vás už nebude nesplnitelnou. 

Pokud ovšem preferujete variantu, kdy chcete mít externě k dispozici stálý počet pracovníků. I to umíme zařídit a vámi žádaný počet vám přidělit. Zajistíme  operátory do výroby zejména těchto profesí:

  • Výrobní dělník
  • Pomocný dělník ve výrobě
  • Logistický pracovník a manipulant
  • Pomocný pracovník údržby (Mechanik, Elektrikář, Zámečník, Svářeč)
  • Administrativní pracovník

Hledáte práci?

Nebojte se nás kontaktovat. O činnosti personálních agentur kolují od doby jejich vzniku nejrůznější historky. Ve společnosti O.K. AUTOMOT s.r.o. si zakládáme na férovém a přímém jednání. Vše, na čem se dohodneme, dostanete černé na bílém a ještě si na to podáme ruku. Důvěra je základ.

Máte strach, že práce zprostředkovaná personální agenturou pro vás nebude výhodná? Z vaší výplaty vám nesebereme ani korunu. Naši odměnu nám vyplácí přímo zákazník, u kterého pracujete nad rámec Vaši výplaty, a to podle jasně daného klíče a srovnatelných podmínek. Čím víc pracujete, tím víc si vyděláte. Spokojeni budou všichni. Vy, vaši šéfové a my.

Tím, že vám seženeme práci, péče o vás z naší strany rozhodně nekončí. Máte pocit, že vám špatně spočítali výplatu? Vše vyřešíme za vás. Vy nebudete muset stát dlouhé fronty před účtárnou, ale svůj volný čas můžete věnovat tomu, co je skutečně důležité - rodině nebo vašim koníčkům.