Služby

Nabízíme vám služby šité na míru přesně podle potřeb vaší společnosti. Než jsme firmu O.K. AUTOMOT s.r.o. založili, načerpali jsme nejdříve několikaleté pracovní zkušenosti, a to právě v oblasti kvality, řízení jakosti a personálních služeb.

Postupem času jsme získali několik významných zakázek od špičkových firem automobilového průmyslu. Ani to nás ale nezastaví. Neustále pracujeme na rozvoji našich služeb. V současné době pracujeme nejen na projektech automobilového průmyslu, ale také například v nevýrobním a logistickém průmyslu.

Hledáte práci? Nebojte se nás kontaktovat. O činnosti personálních agentur kolují od doby jejich vzniku nejrůznější historky. Ve společnosti O.K. AUTOMOT s.r.o. si zakládáme na férovém a přímém jednání. Vše, na čem se dohodneme, dostanete černé na bílém a ještě si na to podáme ruku. Důvěra je základ.

Máte strach, že práce zprostředkovaná personální agenturou pro vás nebude výhodná? Z vaší výplaty vám nesebereme ani korunu. Naši odměnu nám vyplácí přímo zákazník, u kterého pracujete nad rámec Vaši výplaty, a to podle jasně daného klíče a srovnatelných podmínek. Čím víc pracujete, tím víc si vyděláte. Spokojeni budou všichni. Vy, vaši šéfové a my. 

Tím, že vám seženeme práci, péče o vás z naší strany rozhodně nekončí. Máte pocit, že vám špatně spočítali výplatu? Vše vyřešíme za vás. Vy nebudete muset stát dlouhé fronty před účtárnou, ale svůj volný čas můžete věnovat tomu, co je skutečně důležité - rodině nebo vašim koníčkům.